Išvyka į Panevėžio gamtos mokyklą

Lapkričio 14 d. „Vaikų klubo“ nariai lankėsi Panevėžio gamtos mokykloje. Čia vaikai aktyviai dalyvavo edukacinėje pamokoje apie atliekų rūšiavimą. Mokyklos darbuotoja pasakojo ir demonstravo nuotraukas apie didžiulę šiukšlių daromą  žalą gamtai, gyvūnams ir žmonėms.

Vaikai mokėsi praktiškai rūšiuoti atliekas į skirtingus konteinerius: popieriaus, plastiko ir metalo bei stiklo, dalyvavo „vėžliuko gelbėjimo operacijoje“ , drauge muzikavo iš atliekų sukurtais muzikos instrumentais.  Po praktinių veiklų mokiniai išsakė savo pastebėjimus apie nesudėtingą šiukšlių mažinimo kiekį. Tereikia pradėti rūšiuoti...

Po pamokos  visi lankė gamtos mokykloje auginamus gyvūnus ir paukščius. Šiltoje patalpoje darbuotoja supažindino su iguanos, vėžliukų, šinšilų, svirplių, papūgėlių ir kitų gyvūnų priežiūra. Lauke vaikai matė kranklį, ponį, antis ir kitus aptvaruose gyvenančius gyvūnus.

Šia išvyka mokiniai liko patenkinti ir nutarė dar ne kartą apsilankyti šioje mokykloje.

Parengė mokytoja Vaida Arlauskienė