Mokinių išvyką į Jono Grigalionio medžio drožinių parodą „Šimtas šaukštų“

Viktariškių kaime įsikūrusioje Veronikos Šleivytės paveikslų galerijoje Šiuo metu eksponuojama Jono Grigalionio medžio drožinių paroda „Šimtas šaukštų“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Sausio 17 d. Vaikų klubo nariai (projektas ,,Kompleksinė pagalba šeimai“) apsilankė šioje parodoje, apžiūrėjo skirtingo dydžio, meninio apipavidalinimo šaukštus bei kitus dirbinius.

Galerijos darbuotoja Jolanta Knizikevičienė mokiniams papasakojo apie drožėją, jo kūrinius. Taip pat vaikams J. Knizikevičienė trumpai papasakojo apie patį namą, kuriame gyveno gausi Veronikos Šleivytės tėvų šeimyna.

Vaikams buvo skirta užduotis: apžiūrėjus parodos eksponatus išsirinkti labiausiai patikusį žaislą. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog labiausiai vaikus sudominęs žaislas – senovinė mašinėlė

Mokytoja Vaida Arlauskienė