Pynimas iš laikraščių - smagus užsiėmimas

Balandžio 24-30 d. Lietuvoje paskelbta Nacionaline Lietuvos bibliotekų savaite. Respublikos bibliotekose organizuojami įvairiausi renginiai, parodos.

Balandžio 25 d. Kupiškio Viešosios bibliotekos Antašavos padalinio vyresnioji bibliotekininkė Laisva Čiuliepienė mokykloje organizavo renginį „Antrinėms atliekoms – antrasis gyvenimas“. Viešnia iš Skapiškio R. Bugailiškienė pamokė, kaip iš senų nebenaudojamų žurnalų pasigaminti pintų vazonų ar krepšelių smulkmenoms susidėti.

Šiame užsiėmime dalyvavo ir keletas Tėvų klubo narių. Viešnia demonstravo kaip nebereikalingi žurnalai lengvai virsta nauju, dailiu gaminiu.

Ši patirtis buvo nauja ir įdomi. Pamokėlėje „mokinės“ praktiškai išbandė visą gamybos procesą, dalijosi patarimais, linksmai mokėsi. Savo rankomis pagaminti vazonėliai puoš namų palanges.

Šia kūrybine veikla susidomėję Tėvų klubo nariai nutarė pratęsti įgytą patirtį kituose bendruose užsiėmimuose.

Parengė mokytoja Vaida Arlauskienė