Bendruomeniniai šeimos namai

Nuo šių metų sausio 30 dienos mokykloje-daugiafunkciame centre vykdomas projektas ,,Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Kupiškio rajono savivaldybėje“. Šis projektas truksiantis 2017 – 2018 metais,  finansuojamas ES struktūrinių fondų lėšomis.

Projekto metu mokykloje-daugiafunkciame centre įkurti ,,Bendruomeniniai šeimos namai“. Juose bus teikiamos šeimų informavimo, konsultavimo paslaugos, psichosocialinė pagalba, šeimos įgūdžių bei sociokultūrinės paslaugos, bus organizuojami pozityvios tėvystės mokymai, teikiamos pavėžėjimo į užsiėmimus paslaugos.  Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniams bus organizuojamos veiklos ir popamokinis užimtumas „Vaikų klube“, o suaugusius kvies „Tėvų klubas“. Paskaitas skaitys kviestiniai lektoriai.

Mokykloje–daugiafunkciame centre veiklai vadovauja projekto administratorės Virginija Vanagienė, Vaida Arlauskienė ir Zita Aukštikalnienė. Projekto veiklos vykdomos pirmadieniais – penktadieniais nuo 11 val. iki 19 val.

Kviečiame visus aktyviai įsijungti į siūlomas veiklas, ateiti su idėjomis, pasiūlymais ir pageidavimais.

BENDRUOMENINIAI ŠEIMOS NAMAI Jūsų visų laukia.